zioła w SM

Tutaj opisujemy metody oraz własne doświadczenia związane z niekonwencjonalnym leczeniem

zioła w SM

Postprzez miriam » 08 Sie 2011 20:20

Witajcie,
zainteresował mnie poniższy artykuł:
http://zyjdlugo.pl/?page=artykul&id_art=57.
Czy ktoś może zna ten temat bliżej? Być może spotkam tu kogoś kto z pozytywnymi efektami leczy się tymi ziołami? Będę bardzo wdzięczna za wszelkie informacje.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie
miriam

Re: zioła w SM

Postprzez elmirka » 09 Sie 2011 09:09

Pierwszy raz słyszę o tych ziołach.Moim zdaniem warto spróbować.Poczytałam trochę na temat tych specyfików i jestem pod wrażeniem.Chyba się skuszę,bo najlepsze są naturalne metody leczenia mimo,że efekty będą widoczne po dłuższym i regularnym stosowaniu.Mogą nie wyleczyć,ale z pewnością pomogą.Dzięki za informację.
elmirka

Postprzez miriam » 09 Sie 2011 10:07

Elmirko,
pomimo iż już od jakiegoś czasu szukam sensownych informacji w internecie na temat skutecznego leczenia SM, to na informacje o tych ziałach natknęłam się, tak jak Ty, po raz pierwszy. Ja również uważam, że warto spróbować, jednak istotne jest bardzo aby znaleźć dobre wiarygodne źródło, w którym w takie zioła można się zaopatrzyć. Może warto byłoby skontaktować się w tej sprawie z panią Haliną- bohaterką artykułu?
Pozdrawiam serdecznie:)
Ostatnio edytowany przez miriam, 10 Sie 2011 14:27, edytowano w sumie 1 raz
miriam

Postprzez pijanypowietrzem » 10 Sie 2011 14:00

tylko pytanie skąd te środki wziąć, tak aby były efektywne i czy da się tą całą informację jakoś wiarygodnie zweryfikować...
Jakiekolwiek byłoby źródło mej głupoty, jeszcze się nie wyczerpało.
Awatar użytkownika
pijanypowietrzem

Postprzez miriam » 10 Sie 2011 14:25

pijanypowietrzem napisał(a):tylko pytanie skąd te środki wziąć, tak aby były efektywne i czy da się tą całą informację jakoś wiarygodnie zweryfikować...

Mam podobne wątpliwości. Myślę, ze firm, które powołują sie na nazwisko o. Szeligi jest wiele, ale czy preparaty ziołowe, które rozprowadzaja są "prawdziwe"?
Pomyślałam, że może warto byłoby skonatktować się bezpośrednio z bohaterką artykułu i zapytać o konkrety. Szukałam w sieci, jednak znalazłam kontakt tylko do męża tej Pani. Jak uda mi się dowiedzieć czegoś konkretnego, to na pewno dam znać.
Pozdrawiam serdecznie
miriam

Postprzez Violetta » 10 Sie 2011 21:19

Hej,
Dzięki też skorzystałam.
Ciekawy artykuł. Tez poszukam jakiegoś kontaktu albo jakiś dodatkowych info o tych ziołach.
Wiola
pozdrawiam
Violetta

Postprzez Violetta » 11 Sie 2011 13:56

Cześć,
Przesłałam artykuł do mojej znajomej z prośbą o opinię ( też chora i uprawia ziołolecznictwo - jest w świetnym stanie, kiedyś o niej wspominałam). Opinia jest taka, że to ponoć reklama :( . Moja znajoma twierdzi, że jej zielarz - doradca ziołowy - nie wiem jak go określić ;) - zaleca nam zioła, które są z naszego regionu lub klimatu. Dowiem się więcej jakie zioła itd. Przeczytałam książkę: Beaty Peszko ,, Powrót do Życia" w książce są mikstury, które stosuje może też warto je wypróbować?
Wiola
Violetta

Postprzez Sunshine » 11 Sie 2011 14:09

Wiolu,będę Ci wdzięczna jeśli napiszesz jakie zioła są zalecane dla chorych na sm.
" Nadzieja jest najcenniejszą towarzyszką życia "
Awatar użytkownika
Sunshine

Postprzez Violetta » 11 Sie 2011 14:33

Asia,
jak tylko się dowiem - napiszę.
Ja pije pokrzywę, melisę ale są chyba jakieś mieszanki.
Wiola
Violetta

Postprzez PICOLO » 11 Sie 2011 22:59

jestem ZA!
za ziołami tzn
polecam łopian, mniszek lekarski, echinacea, pau d'arco, czerwona koniczyna, dziurawca, krwawnik. lobelia i korzeń waleriany ( na system nerwowy). lobelię nie pić ciągle

pozdrawiam i zdrowia i spokoju życzę
PICOLO

Następna

Wróć do Alternatywne i niekonwencjonalne metody leczenia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości