leczenie SM komorkami macierzystymi

Metody leczenia, leki, informacje naukowe

leczenie SM komorkami macierzystymi

Postprzez Lilly » 19 Paź 2010 20:34

Hello, najpierw udrażniamy żyły szyjne a potem terapia komorkami ?? :)

http://www.xcell-center.com.pl/leczenie ... siane.aspx

pozdrówka - Lilly
Lilly

Re: leczenie SM komorkami macierzystymi

Postprzez Ryszard-Rici » 19 Paź 2010 20:56

Witam
Znam ten temat, więc podzielę się z Wami. ( Dr Schelling mówi, że jak są dobrze udrożnione żyły i wyrównane ciśnienie w żyłach wewnętrznych, to komórkami macierzystymi jest zbędna terapia). Teraz odnośnie tej firmy x-cell....
Mam kontakt do Izraelczyka, który zakupuje komponenty do instytutu naukowego, do terapii komórkami macierzystymi. Tylko w USA produkują te komponenty. Cena dla instytutu naukowego to.... 6-8 tysięcy $ USD. Musi być zachowana droga chłodnicza (-180 stopni C). Następnie następuje pobranie "materiału" czyli komórek i ich rozmnożenie. Najpierw jest to "ręczna robota" kilkudziesięciu pracowników labolarantów. Następnie lądują "nasze komórki" w inkubatorze za parę milionów $ USD. Tak, tyle kosztuje to urządzenie. Dzwoniłem do firmy X-cell (gość o hiszpańskim nazwisku), ponieważ 5 tysięcy € było mi ceną atrakcyjną. Zadałem mu parę pytań.
1) Jaka jest gwarancja poprawy - żadna
2) Jakich komponentów używają - nie wiedział
3) Ilu ludzi u nich pracuje nie wiedział, ale około, nie więcej jak 10...
4) Jakie ma inkubatory - nie wiedział
Tu jest dowód oszustwa tej firmy: " trzeci etap to ich ponowne wstrzyknięcie pacjentowi kilka dni później" - Rozmnożenie komórek trwa 4 tygodnie...
Powiedziałem, że opiszę firmę (x-cell z Holandii), że są oszustami. Skasowali wpis na tamtym forum ( zachodnie forum).
Opisałem fakty. Poszukam jego nazwiska i zrobię edycję...
Pozdrawiam
Ryszard
Ostatnio edytowany przez Ryszard-Rici, 19 Paź 2010 21:02, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Ryszard-Rici

Postprzez hannaborek » 21 Lis 2010 16:59

Zainteresowanych leczeniem autyzmu somatycznymi komórkami macierzystymi prosze o kontakt na borek.hanna@gmail.com . Mój tata chory na zanim mięśni leczy się w Beike Biotech, którego jestem reprezentantem w Polsce. Jestem biotechnologiem, postaram się pomóc odpowiedzieć na wszystkie pytania i zorganizować ewentualne leczenie, oczywiście bezpłatnie. Hanna
hannaborek

Postprzez majasn » 22 Lis 2010 20:58

do Hanna.Jestem chora ma sm od 10 lat. Przebieg jest dość łagodny. Miałam tylko 3 niewielkie rzuty w ciągu 10 lat. Jestem zainteresowana leczeniem komórkami macierzystymi. Czy możemy nawiązać jakoś kontakt prywatnie?
majasn

Postprzez Kasia » 12 Gru 2010 18:20

To jak w koncu jest z tym leczeniem komorkami macierzystymi, brac to pod uwage czy nie przy daszym postepowaniu np po zabiegu udroznienia zyl? Moj brat jest juz chory 12 lat i jakos dziwnie nie widac u niego tak dokladnie rzutow tylko z roku na rok coraz gorszy stan, otatnie 5-7 lat jst nagorsze bo wtedy siadl na wozek. Czy w takich zaawansowanych przypadkach istnieje szansa ze przy prawidlowym krazeniu i odblokowaniu zyl uklad nerwowy zregeneruje sie sam np po kilku latach...?

pozdrawiam
Kasia
Kasia

Postprzez Ryszard-Rici » 12 Gru 2010 18:37

Kasia napisał(a):To jak w koncu jest z tym leczeniem komorkami macierzystymi, brac to pod uwage czy nie przy daszym postepowaniu np po zabiegu udroznienia zyl? Moj brat jest juz chory 12 lat i jakos dziwnie nie widac u niego tak dokladnie rzutow tylko z roku na rok coraz gorszy stan, otatnie 5-7 lat jst nagorsze bo wtedy siadl na wozek. Czy w takich zaawansowanych przypadkach istnieje szansa ze przy prawidlowym krazeniu i odblokowaniu zyl uklad nerwowy zregeneruje sie sam np po kilku latach...?

pozdrawiam
Kasia

Kasiu, sam układ nerwowy n.p. u mnie regeneruje się bardzo powoli. Mam na 100% zatrzymane S.M. Moje ciało samo pozbyło się refluksu w prawej żyle, który narobił dużo strat w systemie nerwowym. Profesor chirurg naczyniowy z Izraela powiedział, że takiej szybkiej ewolucji jeszcze nie widział. Twój brat jest młodszy. Najpierw trzeba jednak tak i tak usunąć przyczynę S.M., aby potem myśleć o terapii komórkami. Jeżeli już, to tylko komórkami własnymi, rozmnożonymi w inkubatorze bez konfliktu genetycznego i następnie podanymi do organizmu. Dziś nawet na ten temat rozmawiałem z naszym "aniołem stróżem" dr Schellingiem. Ja już sobie załatwiam termin w instytucie genetycznym u Izraelczyków. Na 100% nie ma w tym oszustwa.
Ryszard
Awatar użytkownika
Ryszard-Rici

Postprzez Kasia » 13 Gru 2010 10:32

Ok, dziekuje, i tak rozumiem ze trzeba poczekac, boje sie tylko ze moj brat moze nie zakwalifikowac sie do zabiegu na podstawie tego USG szyji, a przeciez wg Pana doktora Zamboniego praktycznie wszyscy ktorzy choruja na SM maja zwezenie zyl, obawiam sie tego jak tu trafic na pozadnego chirurga ktory naprawde to wykryje a nie ze powie "tu nic nie ma, prosze isc do domu". Tak jak Pan napisał moj brat jest mlody moze nie bedzie potrzeby korzystania z komorek macierzystych, wszystko sie okaze chyba z czasem, nie moge sie juz doczekac az wreszcie bedzie po operacji :) po tylu latach meczarni jakby urodzi sie na nowo :) bardzo dziekuje Panie Ryszardzie za zyczliwa pomoc i to co Pan tutaj robi.

pozdrawiam
Kasia
Kasia

Wróć do LECZENIE

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 4 gości