Następstwa i cel przyznania się do korupcji. Email:

Sprawy techniczne, tematy niekoniecznie związane z SM

Następstwa i cel przyznania się do korupcji. Email:

Postprzez Ryszard-Rici » 10 Maj 2011 21:39

Odbiorcy są podani na dole
Temat: Następstwa przyznania się do korupcji.
Witam Centralne Biuro Antykorupcyjne, Departamenty M.Z., Agencje Oceny Technologii Medycznej i pozostałych odbiorców tego listu.

Jak już Państwo poinformowałem, farmacja przyznała się do korumpowania przy sprzedaży środka "Rebif" - Interferon na stwardnienie rozsiane: http://www.justice.gov/opa/pr/2011/May/11-civ-565.html . Teraz to dopiero przekupni medycy będą "jeść" z farmacyjnej ręki. Proszę zwrócić uwagę, że nie podano komu te łapówki płacono. Nie trudno się domyśleć jacy 'lekarze" (czyli oficjalni właściciele tej choroby) zajmują się stwardnieniem rozsianym. Kto wypisuje recepty na "Rebif". Wiemy kto namawia jako "medyczne autorytety" chorych na tą straszną w skutkach chorobę na "Rebif". Już zapewne w "pogotowiu" czekają "skruszeni" pracownicy firmy przyznającej się do korupcji, aby sobie przypomnieć komu dawano łapówki, lub przygotowane "przecieki". Muszą przekupne autorytety z tytułami naukowymi tym bardziej dalej "tańczyć" pod "farmaceutyczną muzykę." Każdy z nich wie w jakim świetle skończą się ich kariery w wypadku ujawnienia prawdy, jak będą podane przyczyny życia w luksusach decydentów od S.M. czyli stwardnienia rozsianego. Teraz już wiadomo, dlaczego oficjalni "właściciele" tej choroby tak negują udowodnioną przyczynę tej choroby i sposób jej usuwania. Prosty zabieg angioplastyki za 8.000 PLN, nie 300.000 PLN od jednego klienta za nieskuteczne środki. Farmacja jest "właścicielem", nie "oficjalni właściciele" tej choroby. Nie ma sentymentów, gdzie w grę wchodzi rocznie 8.000.000.000 $ USD. Rok w rok. http://www.thestreet.com/video/11076786 ... SSFeed&s=1 (parę sekund trwa załadowanie tego programu, proszę o cierpliwość + reklama niestety). Za mniejsze pieniądze wybuchają konflikty zbrojne. Tu nie ma miejsce na sentymenty. "Oficjalni właściciele" tej choroby mówią: dajmy prawo wyboru choremu na metodę leczenia, używając swojej machiny propagandowej, oczerniając teorię o niedrożności żył nazywając ją "herezją", bzdurami itd... O mnie to mówią próbując mnie zdyskredytować, że ja to nie miałem operacji, tylko lobbuję tą teorię. Tu są dowody: http://www.ccsvi-ms.pl/video4.avi . Czy to jest fotomontaż ten stent po prawej stronie obrazu ? Należy też zadać sobie pytanie, dlaczego ktoś próbuje mnie zdyskredytować ? Czy oni chociaż jednego chorego skierowali na angioplastykę, po której nie ma szans na działania uboczne?. (polegającej na uwolnieniu utrudnionego odpływu krwi z mózgu, co jest przyczyną tej choroby, a więc usunięcie przyczyny )
Odpowiedź jest znana: NIE , bo ich chlebodawcy na to nie pozwalają. Płacą za swoje produkty i wymagają więc lojalności. Każdy pacjent po angioplastyce jest straconym ich klientem n.p. na opisywany tu "Rebif". My mamy jedyną broń: internet. Na polskim niezależnym forum jest już coraz większa ilość czytelników. Po przeczytaniu tego forum zgłosili się już do mnie dziennikarze. Moją odpowiedzią było, że nigdy Pańska stacja nie opublikuje tego materiału, bo farmacja jest nalepszym płatnikiem za reklamy. W każdej stacji. To koresponduje z tym e-mailem Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego i komentarzami poniżej: viewtopic.php?f=10&t=482 , gdzie byli swoi, "elastyczni" dziennikarze. Oto statystyki forum, o którym piszę:
viewtopic.php?f=10&t=333&p=4429&sid=6b7bfefb19ca11ef42c2203fd9ef0223#p4429 , ilość wywołań w kwietniu: 1.387.244 świadczy, że prawdę zna coraz więcej ludzi. W innych krajach chorzy na S.M. robią demonstracje przeciwko farmie i "oficjalnym właścicielom" tej choroby. W Niemczech i Szwajcarii, aby zostały przeprowadzone zabiegi udrożnienia żył, chorzy muszą ukrywać 2 litery i dwie kropki. Te litery to: M + S. W przeciwnym przypadku decyzyjność jest wiadomo w czyich rękach i ubezpieczenia kas chorych nie zapłacą za zabieg. Czyli w tych rękach, które biorą pieniądze od tej "nieskazitelnej firmy" co się teraz oficjalnie przyznaje do korumpowania, wiemy jakiej branży. Nie podanie kto brał, jeszcze bardziej pokazuje wyrachowanie tej firmy oraz to, że mają oni sumienia czyste, jak beczki po smole. Tu jest opisana wspomniana historia ze Szwajcarii: viewtopic.php?f=11&t=328
Więcej informacji jest na tym forum:
index.php

Z powazaniem

Ryszard Wierciński

p.s. Jak Państwo widzą, prawie wszystkie moje listy wysyłam do producenta środków pod pretekstem leczenia S.M. Novartisu. Ciekaw jestem, czy oni zajmują jakieś stanowisko dlaczego dochodzi do agresji naturalnego systemu obronnościowego człowieka, w który oni brutalnie ingerują?. Zapewne są już przygotowywane środki na raka, następnie te ich środki na raka rozwalą wątrobę, którą zapewne też oni będą "naprawiać"
Odbiorcy:
"<cba168@cba.gov.pl>" <cba168@cba.gov.pl>,
"<dep-pl@mz.gov.pl>" <dep-pl@mz.gov.pl>,
"<dep-uz@mz.gov.pl>" <dep-uz@mz.gov.pl>,
"<kancelaria-mz@mz.gov.pl>" <kancelaria-mz@mz.gov.pl>,
"<kancelaria@mz.gov.pl>" <kancelaria@mz.gov.pl>,
"<sekretariat.prezes@nfz.gov.pl>" <sekretariat.prezes@nfz.gov.pl>,
"<sekretariat@aotm.gov.pl>" <sekretariat@aotm.gov.pl>
DW sekretariatdn <sekretariatdn@ipin.edu.pl>,
"<ryglew@ipin.edu.pl>" <ryglew@ipin.edu.pl>,
"<a.gryzewska@ptsr.org.pl>" <a.gryzewska@ptsr.org.pl>,
"<kselmaj@afazja.am.lodz.pl>" <kselmaj@afazja.am.lodz.pl>,
"<ewa.dabrowska-gorniak@novartis.com>" <ewa.dabrowska-gorniak@novartis.com>
data 10 maja 2011 22:28
temat Następstwa przyznania się do korupcji
Awatar użytkownika
Ryszard-Rici

Re: Następstwa przyznania się do korupcji. Email:

Postprzez Rob » 11 Maj 2011 14:46

Rzeczywiście, na wagę podjętych kwestii niech jakiś czas ten post będzie na tym miejscu.
Dziękuje Ci Bogusławie za podpowiedź.
Pozdrawiam Was
Rob
Rob

Postprzez Ryszard-Rici » 11 Maj 2011 21:59

A tu już jest to, aby i ci w Europie mieli się na baczności: http://www.fnp.de/fnp/region/hessen/mer ... 79.de.html . I co farma dawała, a nie ma takich co brali ?. To bardzo proste aby ustalić kto brał za wypisywanie "Rebifu" ;
jak widać jest to bardzo zorganizowana grupa o profilu wysoce kryminalnym na skalę globalną. No, może tylko u nas w Polsce są "święci" :D :lol: :P :P :P
Brakuje tylko tych co brali... Ciekawe jak długo. Wiadomo, że informacja ta będzie przesłana przeze mnie do Centralnego Biura Antykorupcyjnego i nie tylko do nich. Ciekawi mnie też gdzie chce, w jakiej firmie zaopatrywać się Pani profesor Ryglewicz odnośnie programu 5 letniego interferonowego w ten towar. Jeżeli nie w Merc Serono, to czy inne "uczciwe" firmy mają "wystarczającą siłę przebicia" do negocjacji przy rozmowach odnośnie sprzedaży swoich produktów ?
Ryszard
Ostatnio edytowany przez Ryszard-Rici, 11 Maj 2011 22:45, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Ryszard-Rici

Postprzez Ryszard-Rici » 11 Maj 2011 23:08

Ryszard-Rici napisał(a):A tu już jest to, aby i ci w Europie mieli się na baczności: http://www.fnp.de/fnp/region/hessen/mer ... 79.de.html . I co farma dawała, a nie ma takich co brali ?. To bardzo proste aby ustalić kto brał za wypisywanie "Rebifu" ;
jak widać jest to bardzo zorganizowana grupa o profilu wysoce kryminalnym na skalę globalną. No, może tylko u nas w Polsce są "święci" :D :lol: :P :P :P
Brakuje tylko tych co brali... Ciekawe jak długo. Wiadomo, że informacja ta będzie przesłana przeze mnie do Centralnego Biura Antykorupcyjnego i nie tylko do nich. Ciekawi mnie też gdzie chce, w jakiej firmie zaopatrywać się Pani profesor Ryglewicz odnośnie programu 5 letniego interferonowego w ten towar. Jeżeli nie w Merc Serono, to czy inne "uczciwe" firmy mają "wystarczającą siłę przebicia" do negocjacji przy rozmowach odnośnie sprzedaży swoich produktów ?
Ryszard

Już jest przeciek. Zapewne ten neuros już jest i tak spalony, może ze względu na nazwisko i jego brzmienie. Patrzcie jakie kwoty już tyle lat temu wchodziły w grę i ile lat to funkcjonuje! Wtedy 70.000 $ USD to w/g siły nabywczej pieniądza to teraz była by kwota 3 cyfrowa w tysiącach dolarów. I to vice president, ile wobec tego brał president? : http://freepdfhosting.com/9d696235b4.pdf Niech teraz Wam otworzą się oczy jak to funkcjonuje. To już są niezbite dowody.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ryszard-Rici

Postprzez Jola » 12 Maj 2011 19:42

Nie mogę zaakceptować takiego postępowania lekarzy i farmacji.Jestem przybita tym wszystkim , jak można dla pieniędzy być tak podłym i nikczemnym .Ja bardzo szanuję , cenię zdrowie i życie każdego człowieka.Nie jest mi obojętny los zwierząt a są tacy źli ludzie dla których nic nie znaczy drugi człowiek.Liczy się tylko kasa i wygodne życie .Rebif przyjmowała moja córka , po 22 miesiącach leczenia zaczeła chodzić o lasce .Ciekawe jaki procent od ceny tego leku otrzymał neurolog , który wypisywał receptę .Od kierowniczki apteki wiem , że najwięcej było jego recept.Jaka ja byłam naiwna myślałam , że to wspaniały lekarz.
Chciałam jeszcze dodać , że leczenie córki kosztowało mnie około 50 tys PLN , były to ciężko zapracowane pieniądze .Najgorsze jest to , że nic nie pomogło , a wręcz zaszkodziło (wątroba i tarczyca są w złym stanie).Córka nie przyjmuje rebifu od 15 miesięcy i czuje się lepiej.Jak widzimy z córką programy w tv o chorych na SM i mówi się tylko o "lekach' ogarnia nas rozpacz.To jest bardzo przykre i smutne .Moja Ania ma SM żylne potwierdzone przez samego Doktora Schellinga , który lek otworzy jej żyły?
Pozdrawiam
Jola
Ostatnio edytowany przez Jola, 12 Maj 2011 21:22, edytowano w sumie 1 raz
Jola

Postprzez Andrzej » 12 Maj 2011 19:54

Wszystko się zgadza co Ryszard i Bogusław piszą. Wystarczy zobaczyć jaka propaganda granicząca z łapanką jest w TV na wszystkich programach. Obojętnie kto za to płaci, finalnym płatnikiem nie jest farmacja, a NFZ w polskim przypadku! Proszę się spytać ile taki program w TV kosztuje i kto za to płaci. Zapewne jakaś agencja na usługach farmacji, lub przedłużenie farmacji. To nie jest przypadek. Dlaczego media nie informują o teorii żylnej powstania stwardnienia rozsianego?. Wielkiej łaski Pani Ryglewicz nie robi, że na kongresie katowickim widząc niezbite dowody na powstanie S.M. już się nie kompromituje z zakazem wykonywania zabiegów udrożniania żył przy S.M. Rozmawiałem z jedną osobą i Pani Ryglewicz "łaskawie" zgadza się równolegle na zabiegi, ale aby chory miał też wybór na terapię immunosupresyjną!. Widzimy jaka jest obecnie nagonka we współpracy z PTSR w "dyskretnym" mailu: viewtopic.php?f=10&t=482 . Jest też w tym skandalu, że organizacje M.S. tego typu co PTSR też są włączone w ten korupcyjny proceder. To czy nasze PTSR jest "czyste", to widać w tym właśnie wspomnianym mailu od Pani Anny Gryżewskiej. Następnie ta "biedna" Pani bierze sobie zwolnienie, bo czuje się atakowana przez Pana Wiercińskiego jak Ryszard ujawnił jej mail. To przecież był jej mail, a że Ryszard go dostał, to ta Pani bierze sobie zwolnienie, następnie przedłuża?. Zaznaczam, nic nie pisze jej przyjaciółka o chorobie(oni mają takie tajne forum do komunikacji między sobą), a tylko to, że sobie bierze zwolnienie. Już jej farma da zwolnienie, że ona zapewnie szybko się wyleczy!. Do roboty, naganiać klientów i naciskać na M.Z., a nie brać sobie zwolnienia!. Teraz po skandalu z Merck - Serono widać dlaczego! Nie tylko ta jedna firma płaci neurosom! Nie oszukujmy się. Jeżeli tylko Merck Serono by płacił, to na rynku sprzedawców tylko Merck Serono by został!. Jeżeli neurosy biorą, to z tymi co nie dają w życiu nie chcieli by gadać. Kwestią jest tylko podział łupów! Tak ŁUPÓW !
Andrzej
Andrzej

Postprzez Animey » 12 Maj 2011 21:37

Kiedy miałam 20lat i właśnie przyjmowali mnie do szpitala po wcześniej postawionej diagnozie SM , neurolog prowadzący powiedział przy mnie na korytarzu do mojej załamanej mamy...albo kredycik albo wózeczek... a szkoda bo ma Pani bardzo fajną córkę ... Kiedy lekarz dowiedział się , ze mój tata (akurat nie było go przy mojej diagnozie był w pracy) pływa a do tego mam obco brzmiace nazwisko... był pewien , że kredycik zostanie zaciągnięty ... nigdy nie zapomne tych świńskich oczek ... a słowa wypowiedziane przez pana "dr" spowodowały , że mimo młodego wieku wyczułam jego złe intencje. Nie byłam traktowana jak pacjentka tylko moja rodzina została potraktowana jak "dojna krowa". Nie zaciągneliśmy kredytu mineło 12 lat a ja w tym czasie skończyłam studia, pracuje i wózek mi zupełnie nie po drodze. Wśród moich bliskich znajomych chorych na SM mam grupę przyjaciół, którzy nigdy w życiu nie korzystali z "dobrodziejstw medycyny" i grupę znajomych , którzy biorą wszytsko jak leci. Jak jest między nimi róznica... kolosalna...Ludzie bez "wspomagaczy farmaceutycznych" pracują , chodzą są w dobrej kondycji a Ci drudzi są w większości na rentach a jak jeszcze nie są to w przeciągu roku ich merytoryka spowodowała , ze już chodzą przy lasce o stanach depresyjnych już nie będe pisać... Mam głęboką nadzieję , że bezkarne czasy PANÓW ŻYCIA I KLAECTWA mamy po woli już za sobą i mam głęboką nadzieję ,że czasy takich instytucji jak PTSR również dobiegają końca . Jest to bardzo przykre , że grupa decydentów w tym kraju w tak perfidny sposób wykorzystuje najłatwiejszy cel ...chorych ludzi , którzy ufają im bezgranicznie ... niestety rola lekarza w tych czasach zmieniała się w rolę biznesmena , a dobro pacjenta nie zawsze idzie w parze z interesami lekarza ... jest to bardzo przykre i nieetyczne ...

pozdrawiam
animey
Awatar użytkownika
Animey

Postprzez Ryszard-Rici » 12 Maj 2011 22:26

Animey napisał(a):Kiedy miałam 20lat i właśnie przyjmowali mnie do szpitala po wcześniej postawionej diagnozie SM , neurolog prowadzący powiedział przy mnie na korytarzu do mojej załamanej mamy...albo kredycik albo wózeczek... a szkoda bo ma Pani bardzo fajną córkę ... Kiedy lekarz dowiedział się , ze mój tata (akurat nie było go przy mojej diagnozie był w pracy) pływa a do tego mam obco brzmiace nazwisko... był pewien , że kredycik zostanie zaciągnięty ... nigdy nie zapomne tych świńskich oczek ... a słowa wypowiedziane przez pana "dr" spowodowały , że mimo młodego wieku wyczułam jego złe intencje. Nie byłam traktowana jak pacjentka tylko moja rodzina została potraktowana jak "dojna krowa". Nie zaciągneliśmy kredytu mineło 12 lat a ja w tym czasie skończyłam studia, pracuje i wózek mi zupełnie nie po drodze. Wśród moich bliskich znajomych chorych na SM mam grupę przyjaciół, którzy nigdy w życiu nie korzystali z "dobrodziejstw medycyny" i grupę znajomych , którzy biorą wszytsko jak leci. Jak jest między nimi róznica... kolosalna...Ludzie bez "wspomagaczy farmaceutycznych" pracują , chodzą są w dobrej kondycji a Ci drudzi są w większości na rentach a jak jeszcze nie są to w przeciągu roku ich merytoryka spowodowała , ze już chodzą przy lasce o stanach depresyjnych już nie będe pisać... Mam głęboką nadzieję , że bezkarne czasy PANÓW ŻYCIA I KLAECTWA mamy po woli już za sobą i mam głęboką nadzieję ,że czasy takich instytucji jak PTSR również dobiegają końca . Jest to bardzo przykre , że grupa decydentów w tym kraju w tak perfidny sposób wykorzystuje najłatwiejszy cel ...chorych ludzi , którzy ufają im bezgranicznie ... niestety rola lekarza w tych czasach zmieniała się w rolę biznesmena , a dobro pacjenta nie zawsze idzie w parze z interesami lekarza ... jest to bardzo przykre i nieetyczne ...

pozdrawiam
animey

Dziękuje Ci Animey i innym za wsparcie, bo jak już pisałem muszę przygotować pismo do C.B.A. i Ministerstwa Zdrowia, oraz innych adresatów. Jak słyszałaś od świadka naszej rozmowy, ja już z diagnozą S.M. (drętwiały mi wprawdzie ręce, obcość w stopach, problemy z oddawaniem moczu) nie miałem większych problemów. Nikt by nie powiedział, że mam S.M. i jak słyszałaś Animey, ja z tą diagnozą robiłem 30 pompek na jednym ręku. Świadek Ci to potwierdził, jak wszedł nie zapowiedziany do mego pokoju. Nie chwalę się, ale całe życie miałem ze sportem do czynienia. Po 12 miesiącach stosowania interferonu byłem już inwalida. Nawet pół pompki na dwóch rękach nie byłem i nie jestem w stanie zrobić. To nie tylko u mnie jest taka katastrofa po tych podłych małych zastrzykach. Ja już po 3 miesiącach wstrzykiwania byłem jeszcze w ciepłym klimacie w Izraelu. Po pół roku zastrzyków ciepła temperatura rozerwała by mi chyba głowę.
Pozdrawiam i dziękuję Wam wszystkim
Ryszard
Awatar użytkownika
Ryszard-Rici

Postprzez Ryszard-Rici » 13 Maj 2011 05:37

To jest email wysłany dziś w nocy do tych samych co zwykle odbiorców:
13 maja 2011 01:55
Temat: Dalszy ciąg o korupcji już z dokumentami bankowymi.

Witam C.B.A., M.Z. wszystkie departamenty, A.O.T.M., oraz innych adresatów

Zanim przerzucę Państwu kopię wypowiedzi chorych na forum odnośnie mego poprzedniego e-maila do Państwa tu opublikowanego na forum viewtopic.php?f=10&t=530 , które jest solą w oku niektórym grupom interesu mam parę pytań odnośnie odnośnie skandalu korupcyjnego z pseudolekami na S.M. Ten korupcyjny skandal zatacza coraz szersze kręgi i zbliża się wielkimi krokami do granic Polski: http://www.fnp.de/fnp/region/hessen/mer ... 79.de.html . Promowanie - lobbowanie zakupu towaru przez Panią profesor Ryglewicz, PTSR i inne grupy nacisku na Ministerstwo Zdrowia , NFZ, AOTM w 5 letnim planie interferonowym za kilkaset tysięcy PLN od jednego klienta - konsumenta, który jest chory na S.M., lub podejrzany o tą chorobę (tak znam osobiście przypadki, gdzie interferon był przypisywany i to przez profesora pacjentowi po .... wypadku komunikacyjnym) narazi budżet państwa w dystansie na miliardowe straty. Oto pytanie: Czy Pani profesor Ryglewicz i PTSR lobbuje towar produkcji właśnie osławionej już firmy Merck - Serono ? i jeżeli tak to w jakiej ilości, za jakie pieniądze ma być w tej firmie ten towar kupiony. Wiem już w przybliżeniu ile procent od kwoty zakupu otrzymuje ten, co przypisuje choremu ten towar. Nie jest to mniej niż 10%, co daje łatwą kwotę do policzenia przy 10%. W USA stawka jest dużo wyższa.
Należy drogą eliminacji wyeliminować tych, co nie przypisują tego towaru. Zostaną ci, co go wypisują. W NFZ powinny być statystyki, kto najwięcej wypisywał tych recept. Tu jest na tej stronie paru "dobroczyńców": http://www.ptsr.org.pl/pl/?poz=Top/D/99 i słynny już Merck - Serono jest na samej górze. Napisałem "dobroczyńców" w cudzysłowie ze zrozumiałych względów. Po ingerencji w system immunologiczny kończy się ten akt barbarzyństwa strasznymi, wieloletnimi skutkami.
Tu już jest kopia ciekawego dokumentu finansowego z koordynatami biorcy i płatnika http://freepdfhosting.com/9d696235b4.pdf . Są co poniektórym takie podobne tego typu dokumenty znane w oryginale. Już zaczynają się "przecieki", o których wspominałem. Teraz, aby skrócić moją korespondencje do Państwa, skopiowałem reakcje na mój email. Wielu ludzi, których znam boją się ujawnić, bo renty inwalidzkie, skierowania na rezonans są uzależnione właśnie od tych, co wypisują takie recepty, jak n.p. na taki towar jak od Merck - Serono. Oto wspomniane wypowiedzi innych chorych, no i muszą być w tej sytuacji też moje reakcje.
Ryszard Wierciński
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Tu były skopiowane wypowiedzi Bogusława, Joli, Animey, Andrzeja.
Awatar użytkownika
Ryszard-Rici

Postprzez Koala60 » 13 Maj 2011 11:32

Do czego to jest podobne , dobrze że w końcu ujrzało to światło dzienne.
Koala60

Następna

Wróć do FORUM OGÓLNE

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości